Demo účet pro binární opce je jednoduše řečeno místem, kde můžete praktikovat obchodování s binárními opcemi v bezrizikovém prostředí. Demo účet vám dává stanovené množství dolarů pro praktikování a volně vám umožní vejít do světa binárních opcí. Můžete obchodovat v reálném čase s reálními aktivy a vidět, jak se vaše schopnosti přenesou do reálného světa.

Proč Potřebujete Demo Účet

Pokud jste nikdy předtím neobchodovali s binárními opcemi, zeptejte se sami sebe tohle: chcete se to naučit po zlém? Protože to je to, čím je okamžitý skok do skutečného obchodování. Když začnete obchodovat jen tím, že začnete s reálnými penězi, dáváte sami sebe do velmi nevýhodné pozice. Skutečné obchodování je v každém ohledu těžké. I když jsou binární opce vcelku jednoduché na pochopení, jsou extrémně obtížné na úplné zvládnutí. Jako všechno jiné, co za to stojí, potřebujete praxi na to, abyste se stali na tomhle trhu dobrými.

Křivka pro naučení se obchodování s binárními opcemi je docela strmá. Rozvinutí nezbytných znalostí na to, abyste se stali profitabilním obchodníkem zabere nějaký čas. Bez účtu na praktikování skáčete do vody bez toho, abyste se nejprve naučili jak plavat. Mohli byste mít štěstí, ale je spíš pravděpodobné, že nebudete. Pokud chcete být tak profitabilní, jak to je možné, mít dobrou pracovní znalosti toho, co potřebujete udělat od začátku své obchodní kariery, vám ve velké míře pomůže. Raději než zápasit s učením se věcí, když poprvé začínáte, pokud nejprve vyzkoušíte demo, začnete skutečné obchodování s širším smyslem pro znalosti a větším množstvím zkušeností. To vám nepochybně ušetří spoustu frustrace a peněz.

Binární Opce Demo Účet

Stačí Demo Obchodování?

Mnoho začínajících obchodníků si myslí, že po několika dnech demo obchodování jsou připravení naskočit a začít obchodovat. To jednoduše není tenhle případ. Hlavním problémem je zde to, že mnoho makléřů výrazně omezuje množství demo obchodů, které můžete udělat. Někteří makléři vám umožní mít demo účet otevřený po dobu pouze 72 hodin. Ačkoli je to dostatek času na zvládnutí softwarové platformy, není to dostatek času na zvládnutí dané strategie.

Některé strategie vyžadují měsíce na prokázání jejich úspěchu. Tímhle vás nechceme od obchodování vyděsit, spíše jde o varování. Pokud přemýšlíte o binárních opcích, je důležité, abyste trh nějakou dobu pozorovali ještě před začetím s demo obchodováním. Touhle cestou můžete vyzkoušet specifickou strategii, získat cit pro to, jak to funguje, udělat nějaké jemné doladění a pak to aplikovat v prostředí skutečného života, když je čas na demo obchod. Vašich 72 hodin demo obchodování nebude dostatek času na posouzení, jestli bude vaše strategie úspěšná, nebo ne, takže si budete muset vzít potřebný čas předtím, než začnete vaše demo obchodování na její otestování.

Čas strávený vašim obchodováním s demo účtem by měl být využitý na uskutečnění změn na poslední chvíli a na naučení, jak používat obchodní platformu daného makléře. Není to místo, kde se naučíte, jak trhy fungují, nebo jak interpretovat, kam změny cen směrují. Demo obchodování není určeno jako vaše první linie vzdělávání. U binárních opcí je prostě tak obtížné zvládnout se naučit všechno, co potřebujete udělat v krátkém čase, během kterého máte demo obchodní účet.

Comments are closed.

Post Navigation